AKTUALNOŚCI

IV miejsce w wojewódzkim turnieju o Puchar TP::

IV miejsce zajeli orliki Unii Białogard w finale wojewódzkim turnieju o puchar TP.

Zawodnicy Unii w  fazie grupowej uzyskali następujące wyniki :

UKS Unia Białogard : UKS 1 Kamień Pomorski 5:0

UKS Unia Białogard : UKS Olimpia Bobolice 8:0

UKS Unia Białogard : Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:1

W ćwierćfinale piłkarze Unii wygrali ze Szkołą Sportową ze Szczecina (SP 37) 4:1. W półfinale Unia uległa 1:2 zawodnikom ze Stargardu Szczecińskiego 1:2. W tym meczu zawodnicy Unii mieli wyraźną przewagę i nie wykorzystali dwóch karnych. W drugim półfinale gospodarz, zespół Siódemki Szczecinek pokonał SALOS Szczecin 2:1. W meczu o trzecie miejsce piłkarze z białogardu ulegli SALOS-owi po rzutach karnych. W regulaminowym czasie 2:2. W wielkim finale gospodarze pokonali CZWÓRKĘ Stargard Szczeciński 3:0 i to oni będą reprezentować województwo zachodniopomorskie w finale krajowym pucharu TP im. Marka Wielgusa.

Puchar TP ::

Orliki z Unii po raz kolejny pokazały swoje wysokie umiejętności piłkarskie. Tym razem wygrały półfinał wojewódzki o Puchar TP, który odbył się w Trzbiatowie. Zawodnicy Unii uzyskali następujące wyniki :

UNIA - UKS TRZEBIATÓW 5-1

UNIA - ROBUŃ 7:0

UNIA - KAMIEŃ POMORSKI 2:2

UNIA-ÓSEMKA KOŁOBRZEG 10:2

Dzięki wygranej w turnieju młodzicy piłkarze uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Turniej Orlików::

Zespół Orlików UKS Unia Białogard został zwycięscą Ogólnopolsiego Turnieju Orlików w Kołobrzegu.Zawodnik zespołu z Białogardzkiego, Maciej Andrzejczak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. W finale zespół z Białogardu pokonał drużynę Stali Szczecin 1:0. W turnieju wystąpiły najlepsze zespoły z województwa zachodniopomorskiego min. ze Szczecinka, Szczecina, Koszalina, Kołobrzegu oraz Rewala.

Skład Unii : Maciej Andrzejczak, Michał Grześków, Damian Wołosiewicz, Damian Baksa, Mateusz Staszewski, Damian Piwowarczyk, Kacper Sznajderowski, Marcin Kurczak, Konrad Kozioł, Damian Majewski, Michał Hornowski.